shtimma (shtimma) wrote,
shtimma
shtimma

Девичьи слёзы.

— Вчера весь вечер проплакала.
— А чего?
— Ну, просто тааак захотелось поплакать.


Из разговора двух девушек, лет двадцати. Увидела их в книжном на Крещатике. Чуть книгу не уронила и бессовестно всматривалась в них, пытаясь понять, то ли нация у нас такая плаксивая, то ли эта конкретная девочка не в себе.

Может нам гимн поменять, а то ведь живем по принципу "ще не вмерла..."?Tags: вопросы, из жизни, наблюдения, о жизни
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 76 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Як Ви і просила - "нате" (нижче, з мотивацією). Та єдина проблема - це його, а це Позитивний Гімн УКраїни, заспівати і поширити.

Текст позитивного Гімну України:

Вже панує України і слава, і воля.
Вже нам з вами, українці, усміхнулась доля,
Гинуть наші воріженьки, як роса на сонці,
Бо панують українці у своїй сторонці.

Приспів:
Душі наші завжди прагли Гідність і Свободу
Бо ми з вами, українці, козацького роду.
Душі наші завжди прагли Гідність і Свободу
Бо ми з вами, українці, козацького роду.

Встали, браття-українці, по світу цілому
Та над нами панувати не дамо нікому;
Чорне море всміхається, дід Дніпро радіє,
Що на землях України Доля добрим сіє.
(приспів)

А завзяття й праця щира, свободою ляже,
Про свободу українців піснь гучна розляже,
За Карпати вона ллється, гомонить степами,
України слава лине поміж народами.
(приспів)

Про Позитивний Гімн України

Цей Гімн, а саме Позитивний, сьогодні вкрай необхідний.
Для чого. Щоб ініціювати українців до надважливого кроку – це позбавлення в собі депресивності через відомі «смертельні» та «прохально-очікувальні» слова теперішнього Гімну України.

Працюючи на протязі довгого часу на Майдані, в КМДА та в будинку профспілок, а займався тим, що своїми методами допомагав позбутися болю учасникам Майдану, наслухався співу Гімну України. І, вслухаючись, вже як лікар, зробив один важливий висновок. Що всі негаразди України, включаючи неможливість прогресивного поступу державності із Самостійністю, так само як і всі негаразди нашого життя «з такими вождями», і т.п., саме і створюються депресивною мотивацією громадян України словами теперішнього Гімну України! До того ж, і це незаперечний факт, саме Гімн України, своїми словами-твердженнями, мотивує українців і, що надважливо, українців молодих, на «очікування від когось-чогось і щось». Зверніть Увагу на слова теперішнього Гімну і на навіювання ним ще на очікування «на якесь те, що колись прийде»: «колись усміхнеться доля».


Після такого невтішного висновку, вже як фахівець, зробив маленький парафраз Гімну України. Замінив лише декілька слів! Причому не змінюючи ні структури Гімну, ні його музичного фундаменту. І ці незначні зміни (див. текст) повністю змінили і сенс, і мотивації Гімну України. А особливо змінилися психологічні мотивації. З прямо депресивних (від теперішнього Гімну України) на прямо позитивні від Слів Гімну Позитивного. Надаючи Вам позитивну варіацію Гімну України, прошу зважити на наступне. Що саме тепер, а саме в період ще не згаслої «євромайданності», і саме в період масового самоусвідомлення громадян України себе українцями, саме в період самоусвідомлення українцями своєї Гідності, своїх прав і можливостей як громадянина, і є важливим та необхідним утримати в українцях цей позитив. А вже завдяки позитиву і таку основу життєдіяльності, як усвідомлення кожним українцем та українкою своєї громадянської ваги і важливості! Саме цю задачу, а це задачу надбання внутрішньої Свободи та Гідності, нам з вами потрібно надбати. І це можливо надбати саме словами Позитивного Гімну України.
Просочуючись суттю Слів, а це того головного ідентифікаційного коду українця і українки, при співі якого кладеться рука на саме серце, ми замаємо теперішнє. А не ефемерне «колись». І, саме так, стане денонсованою українська Фата Моргана… «дадуть».
Моє звернення до українців про необхідність заспівати Позитивний Гімн України до Ютуб, та активно поширювати його в суспільстві, в побуті, в Інтернеті (прошу лише не вказувати авторство змін, суть в іншому).
І саме тоді, а це коли українці повсюдно заспівають Гімн Позитивної Мотивації України і Українців. Саме тоді, коли Позитивний Гімн України звучатиме довкола, особливо у виконанні молоді (організувати, прошу студентів, такий собі своєрідний, бо постійний, що хвилями прокочуватиметься Україною, молодіжний флешмоб) тоді той, офіційний Гімн, що ліквідовує у нас, а особливо в згадувагної ним молоді, впевненість у собі, у своїй Внутрішній Свободі, в своїй Гідності, той Гімн України, що позбавляє Волі,Свободи, Гідності, той Гімн, що продукує у психіці Українців безпорадність спокійно піде в Історію.
Українці! Заспіваємо і співаємо Гімн України по-новому.
Для Чого? Досить нам очікувати коли «вмре і слава, і воля» та на постійно очікуване «колись»!
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →